הטיפ השבועי - הכן מיטתך לעונה הקרה

העונה האידיאלית לפינוק והתכרבלות במיטה כבר כאן.

טפטוף הגשם בחלון, הסרט האהוב במסך ממול וכוס השוקו ביד משלימים את אווירת החמימות בחדר השינה.


הנה כמה טיפים לשדרוג חווית ההתמסרות להטבות העונה.


מצעים נעימים ולבנים

ממליצים בחום על בחירת מצעים מכותנה מלאה. בבחירת מצעים יש לשים לב לצפיפות הבד, ורצוי לבחור מצעים באמת איכותיים מחומר נושם שהמגע שלו נעים ועשויים 100 אחוז כותנה. בבית מלון איכות המצעים הינו גורם המשפיע מאוד על חווית המנוחה שלנו, ההתכרבלות והשינה, כך שזה מאוד משמעותי בחוויית המיטה. מובן שלכך מצטרפות גם כרית איכותית ושמיכת פוך. ההעדפה היא למצעים לבנים, כי הצבע הלבן משדר רוגע ושקט שחשוב שיהיו בחלל חדר השינה, וכי יש בו גם משהו רומנטי. שילובי תחרות ורקמות יוסיפו אופי רומנטי לחדר.

שמיכה מפנקת

פרט לפוך, שכל אחד צריך, אפשר להשיג גם סוגים שונים של שמיכות מעל לפוך. שמיכת הצמר למשל, תעשה לכם את החורף. בעלי הכישרון יכולים לסרוג שמיכה כזו למיטה ואחרים יוכלו למצוא אותה בשלל חנויות למיניהן ברשת.


כריות נוי

שילוב כריות נוי במיטה יכול לשדרג אותה ולהפוך אותה לנעימה הרבה יותר. הכריות מעניקות מראה רך ומזמין, כדאי לשלב רקמה צבעונית או הדפס פרחים. כמו כן, חשוב לא להעמיס עם צבע. כדאי להשתמש בצבעי פסטל בחדר השינה, כמו בשילוב כרית ורודה או סרט ורוד בווילון. רצוי לבחור בבסיס ניטרלי, שהוא המיטה עצמה, מצעים לבנים או אפורים בהירים ואז לשלב כריות יפות.


סידור מיטה

אין ספק שלחזור הביתה למיטה מסודרת הרבה יותר נעים מלחזור למיטה מבולגנת. גם אם הכל מבולגן בבית אבל המיטה שלך עשויה, זה מכתיב את האוירה. אנו בעד להקדיש בבוקר כמה דקות לסידור המיטה, כי כיף לחזור למצעים מתוחים ומסודרים: השחילו את המצעים היטב מתחת למזרן, מתחו את קצה הסדין כלפי מעלה. את השארית השחילו מתחת למזרן.

כעת קחו את המשולש ראשית שנוצר מהסדין והשחילו אותו מתחת למזרן כדי לקבל את הטאץ' הסופי.

מזרן איכותי

פשוט וקל: תשקיעו במזרן טוב ותדאגו לכך שהמיטה לא תחרוק.


תאורה: אמביינט

חשוב לייצר בחדר השינה אווירת רוגע ואינטימיות, ולתאורה תפקיד מרכזי בכך. חשוב שתהיה תאורה כללית בחדר, אבל מעבר לה גם גופי תאורה נוספים שהתפקיד שלהם יהיה יצירת אווירה, כמו תאורה אלטרנטיבית לצד המיטה שמאפשרת קריאה או מנורת רגל. חשוב שהתאורה לא תהיה מסנוורת, כך שאפשר לשלב בדים, למשל אהילים מבד.לקוראים שבכם רצוי שתהיה מנורת קריאה שתאפשר להניח את הספר ולהירדם בלי לקום ולכבות את האור הראשי. תוכלו גם להכין מנורה כזאת בעצמכם.


שידה צמודת מיטה

אם התקשיתם לקבל את גזירת הצבעים הלבנים והבהירים בחדר השינה, השידות הן המקום להתפרע. הן ממש לא חייבות להיות סט, כי חדר ללא סט הוא הרבה יותר זורם. שידה יכולה להיות בקלות שרפרף עץ ישן שנצבע בצבע בהיר או ערימה של מזוודות ישנות מעור משוק הפשפשים, ערימה של ספרים, ארגז עץ של יינות או תפוזים ועוד. אין גבול לדמיון

לטאץ' רומנטי צוק מומלץ לשים פרחים קטנים או ורד לבן על השידה בכוס שתייה קטנה.


077-5554448 :משרד ראשי

077-5554555 :שירות לקוחות אתר

שירות לקוחות האתר בווטסאפ: 052-570-1131

  • facebook
  • Black Instagram Icon